kontakt: 58 629-30-30, 515-660-082        email: autofest@wp.pl


ul. Wielkopolska 180 | 81-534 Gdynia
ul. Nike 8 | 80-392 Gdańsk
woj. pomorskie

Wynajem mikrobusów


Podróżują Państwo w większej grupy? Jeden kierowca i ośmioro pasażerów - samochód osobowy odpada. Brzmi znajomo? Organizacja wycieczki, wypadu na weekend ze znajomymi czy transport pracowników wymaga posiadania odpowiednio dostosowanego środka transportu, a najlepszym sposobem na organizację transportu grupy osób jest wynajem busów. Zapraszamy Cię do współpracy z naszą wypożyczalnią. Zawsze służymy Ci pomocą i poradą.

Wynajem busa w Gdyni i Gdańsku

Dzięki naszym wygodnym pojazdom, komfortowo i bezpiecznie dojadą Państwo na każdą wycieczkę, konferencję czy też odpowiednio uczcicie specjalną okazję w gronie rodziny lub znajomych. 9- oraz 6-osobowy Ford Transit będzie nadawał się do tego idealnie, bowiem poza dużą przestrzenią dla kilku osób, posiada on klimatyzację oraz inne udogodnienia, a do tego jest pojazdem bardzo uniwersalnym, ponieważ sprawdza się także przy organizowaniu przeprowadzek. Do potrzeb każdego z Państwa nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych i busów podchodzi indywidualnie, w związku z czym mają Państwo możliwość skorzystania z wynajmu pojazdu na odpowiedni dla siebie czas – zarówno kilka godzin, jak również wiele dni. Wszystko to przy atrakcyjnych cenach.

Mikrobus na wynajem

Nasza wypożyczalnia oferuje ekonomiczne mikrobusy, które można prowadzić, posiadając prawo jazdy kat. B. Mogą Państwo nimi bezpiecznie dotrzeć na szkolenie lub konferencję organizowaną w Pomorskiem lub dalej, a może po prostu udać się na wycieczkę. To również dobra opcja do poruszania się dla wielodzietnych rodzin. Udostępniamy bez żadnych opłat foteliki dziecięce w wielu kategoriach wagowych.

Wyrusz w drogę z nami!

Dostępne w naszej wypożyczalni pojazdy zarezerwują Państwo w bardzo prosty sposób, kontaktując się z nami telefonicznie lub wypełniając formularz na naszej stronie. Możemy wynająć Państwu pojazd na kilka godzin albo na kilka dni w dogodnym dla Ciebie systemie opłat. Im dłuższy okres wypożyczenia, tym płacisz mniej. Nie muszą się Państwo martwić, jeśli okaże się, że potrzebują auta na dłużej niż założono z góry. W każdej chwili można przedłużyć wynajem, wystarczy nas poinformować.

  • Komfortowa przestrzeń dla pasażerów
  • Fotelik dziecięcy i GPS bez dodatkowych dopłatFord Transit 9 os.
dnizł/doba
1240
2230
3220
4220
5220
6210
7200
+7ind.
9
Ford Transit 6 os.(prz. ład. 2x1,8)
4h - 110zł
dnizł/doba
1160
2160
3150
4150
5140
6140
7130
+7ind.
6

Wiadomość została wysłana.

Każdy formularz potwierdzamy - oddzwaniamy,
jest to gwarancja rezerwacji pojazdu.